YORGAN YIKAMA

VİP PLUS TEMİZLİK VE YORGAN YIKAMA FABRİKASI;

Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Bu işlem için evlerimizde kullandiğimiz çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan yani sanayi tipi özel yıkama makineleri kulanılmaktadır.

Yorganların temizleme işlemine başlamadan önçe varsa çıkarılması gereken zor lekeler için uygulama yapılır.Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır.

Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adreslere teslim edilir. Servis esnasında hijyene çok önem verilir. VIP Plus Temizlik Ve Yorgan Yıkama Fabrikasında kullanmış olduğumuz yorgan ve battaniye makinaları tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmazlar. Makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi düz olurlar.
 

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Ataşehir yorgan yıkama-Ümraniye yorgan yıkama-Kadıköy yorgan yıkama-Üsküdar yorgan yıkama-Çamlıca yorgan yıkama-Beykoz yorgan yıkama-Maltepe yorgan yıkama-Kartal yorgan yıkama-Sancaktepe yorgan yıkama-Çekmeköy yorgan yıkama-Sultanbeyli yorgan yıkama-Gaziosmanpaşa yorgan yıkama-Alibeyköy yorgan yıkama-Eyüp yorgan yıkama-Beşiktaş yorgan yıkama-Mecidiyeköy yorgan yıkama-Kağıthane yorgan yıkama

 

 

952 5

Şimdi Online Olarak Servis Çağırabilirsiniz!

Sizde bizim hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız formu doldurun servisimiz kapınıza kadar gelsin.