KOLTUK YIKAMA

VİP PLUS TEMİZLİK VE KOLTUK YIKAMA FABRİKASI;                         

Şüphesiz olarak ev ve işyerlerinde en çok vakit geçirdiğimiz eşyalar koltuklarımız olmaktadır. Bu nedenle belli zamanlarda mutlaka yıkama işlemine tabii tutulmaları gerekmektedir. Koltuk Yıkama ciddiye alınması gereken bir işlem olmakla beraber sağlınız içinde büyük önem taşır. Koltuk kumaşları kir, mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir. Nasıl ki bir giydiğimiz eşyayı ikinci kez giymeden önce yıkıyorsak ya da yıkatıyorsak aynı şekilde devamlı kullanmış olduğumuz koltuklarıda belli periyotlarda yıkatmak gerekmektedir.Vip plus temizlik ve koltuk yıkama firması olarak müşterilerimize 6 ayda bir koltuklarını yıkatmayı tavsiye ediyoruz.

KOLTUKLARINIZ NASIL YIKANIR ?

İlk olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır.
Koltuk kumaşı incelenerek, kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir.Bu kimyasalların kesinlikle insan sağlığına zararı yoktur.Kimyasallarımız mikrop kırıcı özelliğe sahiptir.
Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlar.
Yıkanacak olan koltuğa hazırlamış olduğumuz anti bakteriyel şampuanlı köpüklü su verilerek kirlerin ve lekelerin yumuşaması sağlanır ve geriye sadece varsa inatçı lekeler kalır.
Bir sonraki işlemimiz bu lekelerle ilgilidir.
Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı dökülür.
Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıktaki fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır.
Daha sonra koltuktaki bütün kumaş yüzey püskürtme ve vakum sistemi ile yıkanarak hijyenik hale gelmesi sağlanır.
Yıkama işlemi sonlanan koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır.
Artık hijyenik ve temiz görünümlü koltuklara sahipsiniz.
Yaptığımız bu derin temizlik sonrasındaki amacımız size daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktır.

 

HİZMET BÖLGELERİMİZ

ataşehir koltuk yıkama, ümraniye koltuk yıkama, kadıköy koltuk yıkama, üsküdar koltuk yıkama, çamlıca koltuk yıkama, beykoz koltuk yıkama, maltep koltuk yıkama, kartal koltuk yıkama, sancaktepe koltuk yıkama, çekmeköy koltuk yıkama, sultanbeyli koltuk yıkama, gaziosmanpaşa koltuk yıkama, alibeyköy koltuk yıkama, eyüp koltuk yıkama. beşiktaş koltuk yıkama, mecidiyeköy koltuk yıkama, kağıthane koltuk yıkama, şerifali koltuk yıkama

2194 5

Şimdi Online Olarak Servis Çağırabilirsiniz!

Sizde bizim hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız formu doldurun servisimiz kapınıza kadar gelsin.