HALI YIKAMA

VİP PLUS TEMİZLİK VE HALI YIKAMA FABRİKASI;

Eşyalarınız tecrübeli kadromuz tarafından antibaktariyel şampuanlar kullanarak son sistem otomatik makinalarla ilk günki gibi tertemiz ve güvenli bir şekilde temizliyoruz. Firmamızda ilk sipariş kaydınız oluşturulduktan itibaren eşyalarınızın teslim alımından m2 ölçümü ve fiyat tutarlarına kadar her aşamada sms sistemi ile bilgilendiriyoruz.

 

VİP PLUS TEMİZLİK FABRİKASI OLARAK BİZ NASIL HALI YIKAMA HİZMETİ VERİYORUZ ?

HALI TOZ ALMA :  Toz alma işlemi toz makinası veya toz dolabı denen makinamızla yapılmaktadır. Evlerimizde bulunan elektrikli süpürgelerin endüstriyelleştirilmiş vakum gücü yüksek olan makinamızla halılarınız yıkanmadan önce hav aralarında bulunan iplik, ev akarları ve yabancı maddeler gibi halının üzerinde bulunan kirlerin hızlı bir şekilde vakumluyarak süpürüyoruz.
HALI YIKAMA : Toz dolabından geçen halılarınız ürün modellerine ve cinslerine göre guruplandırıyoruz.Yıkama aşamasına gelen halılarınız bol suyla ıslatıldıktan sonra Halıların yıkama teknikleri ve kullanılan deterjan gurupları olduğu için halı cinsine göre belirlemiş olduğumuz şampuanlarla halının dokusuna zarar vermeden temizleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu işlemden sonra halının üzerindeki kirli ve köpüklü suyu gelberi sistemi ile arındırıyoruz. Bu işlem eskiden annelerimizin tahta halı fırçalarının arka yüzleriyle halı üzerindeki fazla suyu ve kiri arındırmak için uğraş verdikleri yöntemin makine parkurunda kavuçuktan yapılmış aparatlarla bu işlemi gerçekleştiriyoruz.
 NOT :  Yıkama işleminde el dokuma, yün halısı, çin halısı, ipek halısı gibi değerli halılarda reng karışımını önleyen şampuanlar kullanılmaktadır.
 HALI DURULAMA : Yıkanan halılarınız santrifüj sıkma makinası yani evlerimizde bulunan çamaşırmakinelerimizin uzun ve boru tipi görünümlü endüstriyelleştrilmiş makinalarımızla 2 dakika gibi kısa bir sürede halılarınız %95 oranına kadar sıkma işlemiyle kurutuyoruz. Bu özel makinayla halılarınızda kesinlikle yırtılma, buruşma, bozulma gibi etkileyici durumlar meydana gelmemektedir.
 NOT :  Durulama işleminden sonra el dokuma, yün halısı, çin halısı, ipek halısı gibi değerli halılarda halılar nemli iken yumaşak fırça yardımı ile  saçak kısımları ve halının dokuma yönüne göre üst kısmları  taranıp  parlaklık sağlıyoruz.
 HALI KURUTMA : Sıkma makinesi ile %95 Oranına kadar kurutulan halılarınız fabrikamızda bulunan özel kapalı fırınlı odalarımızda halıların üzerinde kalan %5 oranındaki nemi nem alma cihazlarıyla havalandırıp kurutuyoruz.
 SON KONTROL VE PAKETLEME : Fırınlı odalarımızdan çıkan halılarınız deneyimli personellerimiz tarafından kontrolleri yapılıyor. Kontrolden geçen halılarınız parfümlenip ambajlandıktan sonra teslimat için halı üzerlerinde bulunan etiket numaralarına göre istif bölümümzde sıralandırıyoruz.
TESLİMAT : Bütün bu aşamalardan geçen halılarınız çağrı merkezimizdeki personellerimiz tarafından eşyalarınızın vermiş olduğumuz teslimat süresinden 1 gün önce telefonla arayıp istenilen gün ve saat için servis güzergahlarına uygun şekilde randevunuzu oluşturuyoruz. Servis elemanlarımız tarafından siz değerli müşterilerimizin evlerine kadar teslimat işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
 
 
 

10964 5

Şimdi Online Olarak Servis Çağırabilirsiniz!

Sizde bizim hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız formu doldurun servisimiz kapınıza kadar gelsin.